Desery Dolcissimo mogą stać się idealnym dopełnieniem oferty Twojej restauracji, kawiarni, kawiarni hotelowej czy znaleźc się w ofercie Twojego sklepu lub agencji eventowej.

Restauracje

W zespole Twojej restauracji nie ma osoby, która specjalizuje się w deserach? A moze chciałbyś zwiększyć finalny rachunek Twojego Klienta oferując mu naprawdę wyjątkowy deser podany w szkle? Nic prostszego! Nasze desery możemy dostarczać codziennie do Twojej restauracji, możesz dowolnie zmieniać smaki i ilości. Chciałbyś sprzedawać nasze desery pod własną marką? Nie ma problemu! Przygotujemy dla Ciebie oprawę dostosowaną do Twojej restauracji umieszczając jej logo na wieczku, stemplując je pieczęcią z Twoim znakiem firmowym, a gdybyś chciał/ła sprzedawać na wynos dostarczymy Ci również pudełka z wygrawerowanym Twoim logo. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z NAtalia - naszą specjalistką od sprzedaży B2B.

Kawiarnie

Pyszna kawa to taka, do której podany jest wyśmienity deser. Jeśli chcesz, by u Ciebie w Kawiarni był to deser Dolcissimo - nic prostszego! Nasze desery oprócz nietuzinkowego i naturalnego smaku są też małymi dziełami sztuki, które idealnie dopełnią się z na pewno świetnie parzoną i przyozdobioną kawą w Twoim lokalu. Jeśli specjalnie zależy Ci na budowie własnej marki nasze desery możemy brendować Twoim logo, zarówno na wieczku, pieczęci czy kartoniku. Specjalnie dla Ciebie mozemy przygotować desery, których nie ma w stałej ofercie Dolcissimo, by Twoja Kawiarnia mogła wyróżnić się niepowtarzalnym stylem i smakiem.

Kawiarnie i słodkie fufety Hotelowe

Nasze ręcznie robione desery przykuwają uwagę każdego, są świetnym sposobem na  zwiększenie rachunku finalnego Twojego Klienta. Kawa i deser, który z powodzeniem możesz wziąc w drogę musi się przyjąć zwłaszcza w hotelach biznesowych. Dobrze wyeksponowane  będą stanowić idealne dopełnienie jakości oraz prestiżu miejsca. Dolcissimo może zająć się również codziennym, słodkim bufetem, dzięki czemu całe przygotowanie deserów w Twoim hotelu skończy się na zamówieniu ich u nas. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z Natalia, naszą specjalistką od obsługi Klientów biznesowych.

Delikatesy 

Trendy i stale rosnąca świadomość Klienta sprawia, że na półkach Twojego sklepu powinno znaleźć się więcej produktów lokalnych, rzemieślniczych? Nasze desery spełnią tą rolę! Szeroka oferta deserów Dolcissimo nie tylko zwiększy końcowy`rachunek Twojego Klienta ale sprawi, że ten będzie przychodzić cyklicznie chcąc poznać całe spektrum naszych smacznych deserów. Marka Dolcissimo wywodzi się z bardzo nasyconego konkurencją rynku sprzedaży cateringów biurowych. Pośród konkurencji nic nie pozwoliło wyróżnić się bardziej niż przykuwający uwagę i niebywale smaczny deser. 

Eventy

Rocznica firmy, otwarcie oddziału, premiera nowego modelu samochodu? Na każdą z tych i wielu innych okazji desery Dolcissimo są idealnym wyborem. Wersje klasyczne, nowoczesne, kolorowe, pasujące do każdej imprezy. A może chciałbyś, abyśmy na Twój event przygotowali coś kolorystycznie dopasowanego do Twojej marki lub wydarzenia? Żaden problem! Rozwiązania nieszablonowe to nasza specjalność. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z Natalia, osobą odpowiedzialną za obsługę Klientów z grupy B2B.